Företag
BrandsPorslin & UppläggningBestickGlasMöbler & InredningKökBufféTake awayArbetskläderHotellTextilMenypärmar & MenytavlorBordstillbehörDekorationSkyddsutrustningBar
NyheterLogotryck- & brodyrMagazineSaleKundserviceOffertförfrågan

Vi på LUSINI

Vi jobbar här

Verkställande direktör
Anneli Bell
anneli.bell@lusini.com

Kundservice & Försäljning

Sverige 040-66 67 240
service-se@lusini.com

Danmark +45 70 89 01 26
service-dk@lusini.com

Norge +47 21 93 19 70
service-no@lusini.com

Emilia Jönsson
Kundservice- & Försäljningschef
emilia.jonsson@lusini.com

Erika Eskilsson
Försäljningskoordinator
erika.eskilsson@lusini.com

Johanna Matt
Monique Duarte
Alexandra Nimhagen

Säljare

Stockholm
Annica Norell
+46 703-33 98 82
annica.norell@lusini.com

Säljare B2B Skandinavien
Stina Forsström
+46 40 620 77 03
stina.forsstroem@lusini.com

Oslo
Ívar Örn Jónsson
+47 94 13 76 25
ivar.jonsson@lusini.com

Ekonomi & kundreskontra

Isabelle Enander
service-se@lusini.com

Marketing Sverige, Norge & Danmark

Daniel Karlsson (Paid Social, PPC, Display & Affiliate)
Performance Marketing Manager
+46 73 0212506
daniel.karlsson@lusini.com

Sofia Grebasch (Webshop, SEO)
Senior Online Marketing Manager Scandinavia
+46 40 62 85 215
sofia.grebasch@lusini.com

Jennifer Nilsson (Pricing, Events, Organic SoMe)
Product Marketing Manager
+46 40 62 85 213
jennifer.nilsson@lusini.com

May Hammerstad
Marketing assistant Norge
+46 40 62 85 214
may.hammerstad@lusini.com

Ole Ellgaard Kristensen
Marketing assistant Danmark
+46 40 62 85 212
ole.ellgaard-kristensen@lusini.com